KONTAKTY

BIOFROG group s.r.o.
náměstí Míru 345
Náměšť nad Oslavou
tel: +420725822370
napište nám
číslo účtu: 2601005463/2010

NOVINKY

arr3STROJNÍ ČIŠTĚNÍ ODPADŮNabízíme strojní čištění odpadů, strojem REMS COBRA 22, s příslušenstvím, péra 15 – 24 metrů.... arr3Doprava ZDARMANově nabízíme možnost dopravy zdarma, po dohodě s obchodním oddělením....

O nás
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu www.levnetrubky.cz !

 

Naše firma byla založena v roce 2013. Jsme specialisté na prodej kanalizačních a odpadních trubek, vodo instalačního, topenářského a sanitárního zboží. V roce 2017 rozšiřujeme prodej na elektro instalační materiál, materiál pro domácnosti, jako je drogerie, desinfekce, prací prostředky a ostatní. Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Pokud máte dotaz ohledně ceny, neváhejte nás kontaktovat, vždy je možné, se na vše dohodnout. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova. 

Zhotovíme Vám individuální nabídku, přímo Vám na míru a za nejlepší ceny!  

Zakázku Vám dokážeme i zhotovit. A to v odvětví kanalizace, odpady, vodo instalace, topení, solární systémy, elektro isntalace a další.  

Doprava dle nákupu a dohody. 

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím, tel. kontaktu, nebo emailu který naleznete v kontaktech. 

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.